E-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: +48226466873

Bezprzewodowa sieć Wi-Fi powinna i może pracować wydajnie i zapewniać bezpieczną (i szybką) łączność setkom, a nawet tysiącom użytkowników.  Realizujemy wszystkie etapy wdrożenia sieci Wi-Fi, nasze doświadczenie poświadczają dziesiątki referencji od klientów z różnych branż"

Projektujemy, wdrażamy, modernizujemy i utrzymujemy sieci WiFi

Projekt -

Powstaje na podstawie potrzeb klienta, specyfiki branży, parametrów fizycznych obiektu, oraz wykonanych pomiarów. Realizujemy też modernizacje i rozbudowy istniejących sieci.

Wdrożenie

Obejmuje instalację punktów dostępowych, okablowania, konfigurację oprogramowania i integrację z systemami klienta (np. autoryzacja użytkowników poprzez Microsoft AD).

Utrzymanie

Zapewniamy stały nadzór nad siecią obejmujący diagnozę i usuwanie problemów. Nasze wsparcie może też objąć całkowity outsourcing administracji siecią klienta.

  • Ruckus Wireless producent profesjonalnych systemów WiFi

    Oferta Ruckus obejmuje: wewnętrzne i zewnętrzne punkty dostępowe Wi-Fi ZoneFlex, kontrolery ZoneDirector, system zarządzania siecią Wi-Fi FlexMaster, oraz systemy operatorskie. Ruckus oferuje rozwiązania dla małych, średnich i dużych biur, szkół i uczelni, hoteli, służby zdrowia, a także systemy sieci zewnętrznych - metropolitalnych oraz dla przeznaczone dla firm logistycznych i transportowych.

    Ruckus opracował i opatentował szereg innowacyjnych technologii transmisji WiFi, pozwalających na i zwiększenie pojemności i zasięgu sieci. Np. technologia BeamFlex -  wykorzystująca w jednym AP kilka-kilkanaście anten samokierujących się na odbiorcę/nadawcę, pozwalająca na automatyczne omijanie przeszkód i unikanie interferencji sygnałów radiowych.


    Więcej informacji

     

     
  • Aerohive / Extreme Networks - niezawodne Wi-Fi z kontrolerem chmurowym

    Aerohive Networks to producent sprzętu i oprogramowania służącego do realizacji sieci: Wi-Fi, LAN i SD-WAN.

    Oferta Aerohive obejmuje: wewnętrzne i zewnętrzne punkty dostępowe Wi-Fi, kontrolery softwarowe do chmury prywatnej (typowo sieci Wi-Fi Aerohive zarządzane są poprzez kontroler w zlokalizowany w chmurze publicznej), przełączniki LAN oraz rutery oddziałowe pełniące także funkcję bram VPN.

    Więcej informacji

     

     

  • Aruba Networks dostarcza sprzęt i oprogramowanie przeznaczone do budowy korporacyjnych sieci WiFi

    Aruba jest drugim światowym producentem sprzętu WLAN przeznaczonego do zastosowań w przedsiębiorstwach. Oferta firmy Aruba obejmuje:

    • Punkty dostępowe (AP)
    • Kontrolery punktów dostępowych (mobility controlers)
    • Oprogramowanie kontrolerów: zarządzające, realizujące funkcje bezpieczeństwa, obsługi VoIP, itd.
    • Oprogramowanie wspomagające projektowanie sieci WiFi.

    Więcej informacji

     

  • Mist Systems

    Mist Systems jako pierwszy producent zaoferował bezprzewodową sieć (WLAN) opartą na sztucznej inteligencji, która zrewolucjonizuje sieci klasy enterprise. Wykorzystująca analitykę i automatyzacje, Platforma Mist AI umożliwia maksymalizację produktywności działu IT i zapewnia bezawaryjną pracę użytkownikom korzystającym z sieci.

    W większości punktów dostępowych tego producenta zastosowano dodatkowe trzecie radio, które służy do monitorowania pełnego spektrum sieci i zasila informacją diagnostyczną sztuczną inteligencję pracującą w chmurze umożliwiając wgląd na całość sieci i łatwiejsze wykrywanie potencjalnych problemów. W portfolio producenta znajdują się urządzenia zarówno 802.11ac (WIFI5) jak i 802.11ax (WIFI6), z wbudowanymi oraz zewnętrznymi antenami, a także do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Oferowane są też urządzenia posiadające wbudowane radio vBLE oraz IoT.

    Więcej informacji

     

     

  •  

  • Cambium Networks to producent rozwiazań WLAN: Wi-Fi, PTP i PTMP.


    Misją firmy jest oferowanie kompleksowych rozwiązań służących do dystrybucji danych w środowiskach terenowych (outdoor) jak i wewnętrz budynków (indoor, enterprise). Infrastruktora oferowana przez producenta wraz z pojawianiem się nowych standardów i wprowadzaniem nowych modeli zapewnia spełenienie stale rosnącego wymagania na pasmo sieciowe i przepustowość, we wszystkich możliwych zastosowaniach, takich jak: dostęp do sieci Internet (edge, broadband), dostep do sieci w halach i magazynach, biurowe Wi-Fi, lokalna infratruktura terenowa, IoT,  nadzór wideo, itd.


    Więcej informacji


     

Kontakt

sprzedaż:

e-mail: sales@cc.com.pl

 


pomoc techniczna:

e-mail: support@cc.com.pl

 

CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Dostarczamy bezpieczne rozwiązania sieciowe oraz oprogramowanie od 2001 roku. Projektujemy i wdrażamy infrastrukturę bezpieczeństwa sieciowego: systemy firewall, content security oraz systemy autoryzacji; wdrażamy infrastrukturę sieci LAN, WAN i WiFi. Nasi inżynierowie posiadają certyfikację producentów takich jak: Check Point, HPE / Aruba Networks, Juniper Networks, Palo Alto Networks, Ruckus Networks (Arris), Arista, Fortinet, Flowmon, Fudo Security, Gemalto, Sophos, Vasco, i innych a także certyfikaty CISSP i PRINCE2.

Oferta

  • Dostawa i wdrożenia sieci WiFi
  • Dostawa i wdrożenia sieci LAN i WAN
  • Dostawa i wdrożenie systemów bezpieczeństwa
  • Wsparcie techniczne
  • Outsouring w zakresie administracji systemów IT
  • Oprogramowanie na zamówienie: portale internetowe, aplikacje biznesowe, aplikacje naukowe, aplikacje specjalizowane

Lokalizacja

world-map

Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa

tel. +48 22 646-68-73

faks. +48 22 6063780

sprzedaż - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pomoc techniczna - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.