E-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: +48226466873

Wdrożenia

.

Wysoka przepustowość i pełne pokrycie obiektu siecią

Oferowane przez nas rozwiązania pracujące w pasmach 2,4 i 5 Ghz pozwalają na osiągnięcie przepustowości do 3,5 Gbit/s i obsługę nawet do 1000 użytkowników przez jeden punkt dostępowy. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technik radiowych możliwe jest nawet dwukrotne zmniejszenie liczby punktów dostępowych niezbędnych do pokrycia siecią - tym samym redukuje się znacznie koszt wdrożenia. Oferujemy darmową usługę rozplanowania punktów dostępowych na podstawie przekazanych planów obiektów biurowych.

Niezawodność

Oferowane przez nas rozwiązania posiadają dożywotnią gwarancję i wsparcie producenta z opcją wymiany w trybie "next-day". Możliwe jest uruchomienie konfiguracji redundantnych, w których awaria kontrolera nie powoduje przestoju w pracy systemu. Oferujemy też pełen zakres usług serwisowych.

Bezpieczeństwo

Wdrażane przez nas sieci Wi-Fi zapewniają bezpieczeństwo danych poprzez separację dostępu dla pracowników i gości. Ruch sieciowy użytkowników autoryzowanych i anonimowych także może być całkowicie odseparowany. Możliwe jest zintegrowanie systemu kont użytkowników z domeną Windows lub wprowadzenie niezależnego systemu weryfikacji tożsamości. Dla gości oraz użytkowników nie będących pracownikami wprowadzić można odrębny system jednorazowych "biletów" do Wi-Fi, ważnych przez określony czas. We wdrażanych przez nas systemach stosujemy wyłącznie najwyższe standardy bezpieczeństwa WPA-PSK2 z szyfrowaniem AES.

W ramach wdrożenia systemu sieci lokalnych i rozległych oferujemy następujące usługi:

 • analiza potrzeb i wymagań - przeprowadzenie symulacyjnego rozplanowania położenia punktow dostepowych (AP),
 • projekt z uwzględnieniem istniejącej infrastruktury sieciowej,
 • audyty radiowe (site-survey) obiektów i istniejących sieci wymagających diagnostyki,
 • wdrożenie - takze obejmujące infrastrukturę przewodową, opracowanie dokumentacji,
 • nadzór i rozszerzone wsparcie,
 • szkolenie (warsztatowe i autoryzowane).

Tags: wifi usługi site survey

Kontakt

sprzedaż:

e-mail: sales@cc.com.pl

 


pomoc techniczna:

e-mail: support@cc.com.pl

 

CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Dostarczamy bezpieczne rozwiązania sieciowe oraz oprogramowanie od 2001 roku. Projektujemy i wdrażamy infrastrukturę bezpieczeństwa sieciowego: systemy firewall, content security oraz systemy autoryzacji; wdrażamy infrastrukturę sieci LAN, WAN i WiFi. Nasi inżynierowie posiadają certyfikację producentów takich jak: Check Point, HPE / Aruba Networks, Juniper Networks, Palo Alto Networks, Ruckus Networks (Arris), Arista, Fortinet, Flowmon, Fudo Security, Gemalto, Sophos, Vasco, i innych a także certyfikaty CISSP i PRINCE2.

Oferta

 • Dostawa i wdrożenia sieci WiFi
 • Dostawa i wdrożenia sieci LAN i WAN
 • Dostawa i wdrożenie systemów bezpieczeństwa
 • Wsparcie techniczne
 • Outsouring w zakresie administracji systemów IT
 • Oprogramowanie na zamówienie: portale internetowe, aplikacje biznesowe, aplikacje naukowe, aplikacje specjalizowane

Lokalizacja

world-map

Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa

tel. +48 22 646-68-73

faks. +48 22 6063780

sprzedaż - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pomoc techniczna - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.